Pazıll nedir?

Öncelikle isim babamız öğretmenimiz Emre Peker'e çok teşekkürler!

Pazıll, gereksiz yazılardan ve bilgilerden arındırılmış saf ve özgün bilgilerin paylaşıldığı bir topluluktur. Ayrıca bu toplulukta paylaşım yapmak için sadece üye olmanız yeterlidir. Pazıll üzerinde hesap oluşturabilir, bir şeyler paylaşabilir, kullanıcılarla iletişime geçebilir, etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Eğer bir müzisyen iseniz kendi şarkılarınızı burada paylaşabilir, kendi sayfanızı düzenleyerek daha çok insana kendinizi tanıtabilir, gruplara katılabilir ya da grubunuza yeni ekip arkadaşları arayabilirsiniz. Pazıll'ın düzenlediği etkinliklere katılabilir ya da siz etkinlik oluşturabilirsiniz!

Türkiye'de yerli yazılıma ve bilgi paylaşım platformlarına ön ayak olarak Türkiye'nin çok daha iyi yerlere gelmesini ve burada paylaşılan, üretilen bilgilerin yurt dışındaki nereye bağlı olduğu belirsiz sunucularda depolanmasındansa Türkiye'de kalması ve Türkiye yararına kullanılıp, gelişmesi ve büyümesi adına yürüttüğümüz bu platform tamamen elyazımı kodlar ile hiçbir hazır sistem kullanılmadan veya hiçbir kuruluştan destek alınmadan bir öğrenci odasında üretilmiştir.

Misyonumuz

Kullanıcıların sırf site üzerinde daha çok vakit geçirmesini sağlamak için gereksiz bilgiler kullanmadan, az ve öz net bir şekilde dünyada ve ülkemizde olup biten her türlü olayı, ister haber olur ister çok basit bir olay, tüm kullanıcılara sıkılmadan paylaşabileceğimiz bir ortam oluşturmaktır.

Ayrıca, biz her müzisyeni bir puzzle parçası olarak görüyoruz ve amacımız tüm parçaları doğru şekilde birleştirerek en güzel müziğe ulaşabilmek ve bu müzikleri tüm internet kullanıcılarına ulaştırabilmektir.

Biz kimiz?

Misyonumuz doğrultusunda imkanların elverdiğince kullanarak oluşturduğumuz platformu işler halde tutmaya çalışan 2 kişilik bir ekibiz.

Emre Peker
İsim babası

Arif Selim Kayımoğlu
Kurucu